HAKKIMIZDA

BİRİKİM OFSET

İmzamız, 32 Yıllık Tecrübemizle Gelen Kalitemizdir

Matbaacılık, reklamcılık ve promosyon sektöründe 32 yıldır hizmet veren Birikim Ofset, kendi sektöründe teknolojinin ve zamanın getirdiği tüm yeniliklere ayak uydurarak büyüdü. Önce müşteri memnuniyeti dedik ve bu anlayışı presip edindik kendimize.
Kaliteli malzeme, kaliteli iş, iyi hizmet ve memnun müşteri gibi bizi biz yapan değerler edindik ve bu değer ışığında büyümeye devam ediyoruz.

Hep öncü olduk ve ilklere imza attık.
Gebze'ye matbaacılıkta ilk bilgisayar teknolojisini, ilk tabaka ofset sistemnii, ilk sürekli form baskı tekniğini, ilk dijital baskı tekniğini sunmanın gururunu yaşadık.
Gelişen teknolojimizle birlikte Birikim Ofset olarak, Birikim Promosyon ve Etkin Promosyon'u hayata geçirerek promosyon sektöründe daha geniş hizmetler vermeye başladık.

Herbiri birbiriyle uyumlu makinelerden kurulu 10.000 m2 entegre baskı tesisine sahip olan firmamız, müşterilerine tam ve eksiksiz hizmet sunmaktadır.
Promosyon sektöründe kullanılan baskı makinelerimizi kendi bünyemizde kullanarak güvenilirliğini ve kalitesini test ettik. Böylelikle kalitesinden emin olduğumuz baskı makinelerimizin Türkiye distribitörlüğünü almış bulunmaktayız. Bunun yanı sıra Lazer, Transfer Baskı, Tampon ve Serigraf makinelerimizin tasarımları mühendislerimiz tarafından yapılarak makine üretimlerine de başladık. İthal ve kendi tasarımlarımız olan makinelerimizin Garanti ve Teknik servis hizmetlerini bizzat kendi bünyemizde vermekteyiz.

Birikim Ofset koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibi ile bir basımevinden beklenen; kalite, sürat, teknoloji, detay, baskı sonrası hizmetler, iyi malzeme, tam hizmet, tecrübe ve güvenilirlik gibi şartları en iyi şekilde yerine getirmektedir.
Hizmetlerini ve kalitesini ISO 2001 belgesiyle taçlandıran firmamız, Gebze'nin kalite belgesine sahip ilk ve tek matbaasıdır.

Bizimle çalışanlar yıllardır zamanında iş almanın, biz de sorunsuz hizmet vermenin mutluluğunu yaşadık.
Bugünden sonra sizlere de yaşatmak isteriz, Sınırsız ve sorunsuz çözümler için doğru yerdesiniz..

Promosyon Ürünler
Duyuru & Kampanyalar